Szanowni Państwo,
 
ERGA Spółka z o.o. rozpoczęła działalność w 2007 roku. Wówczas przystąpiono do realizacji pierwszego projektu deweloperskiego- apartamentów Wille w Ogrodach, zlokalizowanego w północnej części Elbląga. Spółka odpowiada za realizację projektów w obszarze inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Realizuje kompleksowo projekty począwszy od pozyskania gruntów, współpracę z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań dla klientów.

Erga Spółka z o.o. dostarcza na rynek powierzchnie usługowe, biurowe oraz apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Nasze budownictwo kształtuje i rozwija publiczną przestrzeń, a także tworzy unikalne, wygodne miejsca do pracy oraz życia. 

Misją firmy jest spełnianie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych i usługowych klientów, zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa poprzez wysoką jakość budownictwa. Strategicznym celem spółki jest podwyższanie i umacnianie dotychczas osiągniętej pozycji rynkowej wśród firm deweloperskich.

Kolejnym etapem firmy jest wzniesienie kamienicy na rogu ulic Płk. Dąbka oraz Piłsudskiego w Elblągu. 
 
Zapraszamy do przejrzenia strony firmy.
Kontakt

   
 
 
 
NAJWAŻNIEJSZA
JEST JAKOŚĆ
 
BUDUJEMY W ZGODZIE
Z NATURĄ
 
POMOŻEMY
W UZYSKANIU KREDYTU
© Copyright 2019 ERGA Developer Wykonanie: LemonArt.pl